Skip to content

Oryginalny prezent na różne okazje

Bon na kurs fotografii to świetny prezent dla Twoich bliskich, przyjaciół i partnerów biznesowych. Zamówisz go nawet w ostatniej chwili i od ręki go wręczysz. Oprócz kursu fotografii możesz też podarować bony na osobiste zajęcia z fotografii, fotografowania w studio oraz na kurs obróbki zdjęć.

Wybierz dla siebie jeden z poniższych bonów podarunkowych Warsztatów Fotograficznych.

Indywidualny Kurs Fotografii (Plus)

Voucher o wartości 650 zł

Prezent idealny dla osoby, która lubi uczyć się indywidualnie. Bon upoważniający do udziału w Indywidualnym Kursie Fotografii (Plus).

Indywidualny Kurs Photoshop (Plus)

Voucher o wartości 850 zł

Najlepszy prezent dla osób, które chcą poznać tajniki cyfrowej edycji zdjęć od A do Z. Bon upoważnia do udziału w Indywidualnym Kursie Photoshop (Plus).

Voucher podarunkowy dla Par

Voucher o wartości 850 zł

Prezent dla par, które lubą oszczędzać i wspólnie uczyć się fotografii. Bon upoważnia dwie osoby do udziału w Kursie Fotografii (Plus).

Bon na Kurs Fotografii Studyjnej (Plus)

Voucher o wartości 1250 zł

Wyjątkowy prezent dla osoby, która chce nauczyć się techniki operowania światłem w studio i w plenerze. Bon upoważniający do udziału w Indywidualnym Kursie Fotografii Studyjnej (Plus).

Bony okolicznościowe

Na Państwa życzenie przygotujemy bon podarunkowy na każdą okoliczność – Dzień Dziecka, Dzień Kobiet, 30-te urodziny itp. Na voucherze wpiszemy też imię i/lub nazwisko obdarowanej osoby – proszę tylko nas o tym poinformować w zamówieniu. 

Najczęściej kupowane bony okolicznościowe