Kurs Fotografii Cyfrowej

Warsztaty, na których poznasz tajniki fotografii i nauczysz się robić dobre zdjęcia

KFC – Kurs Fotografii Cyfrowej. Warsztaty Fotograficzne.Kurs Fotografii Cyfrowej to zajęcia dla początkujących fotoamatorów, którzy chcą się nauczyć robić zdjęcia za pomocą aparatów cyfrowych. Kurs ten organizowany jest w dwóch wariantach:

  • BASIC (obsługa aparatu)
  • PLUS (obsługa aparatu + podstawy fotografii)

Dzięki autorskim programom nauczania i krótkim blokom zajęć szybko opanujesz zasady robienia udanych zdjęć, dzięki czemu Twoje albumy będą wypełnione tylko pięknymi fotografiami.

Dla kogo są te kursy fotografii?

Warsztaty fotograficzne przyjazne amatorom

Kursy Fotografii Cyfrowej to zajęcia dla początkujących, podczas których uczymy obsługi aparatu oraz pokazujemy, jak robić dobre zdjęcia w różnych warunkach. Zajęcia KFC przeznaczone są więc dla osób, które:

  • kupiły aparat i chcą się nauczyć robić nim dobre zdjęcia;
  • chcą zdobyć praktyczne umiejętności fotografowania;
  • pragną usystematyzować zdobytą w Internecie wiedzę;
  • „przesiadają” się z aparatu analogowego na cyfrowy;
  • chcą rozwijać swój warsztat cyfrowy.

Jaki kurs mam wybrać?

  • Potrzebujesz poznać wyłącznie obsługę aparatu, aby nie sprawiał Ci on problemów podczas codziennego fotografowania? Wybierz Kurs Fotografii Cyfrowej (Basic), na którym bez wysiłku opanujesz najważniejsze funkcje swojej lustrzanki i będziesz robił nią udane zdjęcia.
  • Rozpoczynasz przygodę z fotografią i chcesz poznać zasady robienia dobrych zdjęć od A do Z. Przyjdź na Kurs Fotografii Cyfrowej (Plus), na którym nauczysz się obsługiwać aparat oraz poznasz zasady wykorzystania oświetlenia i kompozycji.

Gdzie i kiedy organizowane są kursy?

Kursy Fotografii Cyfrowej organizowane są w całej Polsce. Regularnie zajęcia odbywają się w Gliwicach, Katowicach, Legnicy, Rybniku, Szczecinie, Warszawie i we Wrocławiu.

W ramach akcji „Kurs w Twoim mieście” organizujemy także zajęcia w innych miejscowościach na terenie kraju. Do tej pory odwiedziliśmy już m.in.: Dąbrowę Górniczą, Gdańsk, Jelenią Górę, Karpacz, Nysę, Łódź, Rzeszów, Szczawno Zdrój i Tarnów.

Wszystkie realizowane obecnie zajęcia z fotografii znajdziesz w terminarzu kursów.

Kurs w Twoim mieście!

Chciałbyś, aby Kursy Fotografii Cyfrowej odbywały się także w Twojej miejscowości? Powiadom nas o tym! Zaproponuj kurs w swoim mieście.

Szukasz czegoś innego?

Poznaj nasze pozostałe kursy i plenery:

Share →