Szukasz pomysłu na prezent na Dzień Kobiet? Skorzystaj z naszej propozycji! Podaruj swojej Pani wyjątkowy prezent: bon podarunkowy na Kurs Fotografii (Plus). Z okazji święta pań, przygotowaliśmy specjalną edycję bonów podarunkowych.

Bon na Kurs Fotografii – prezent na Dzień Kobiet

Bon na Kurs Fotografii (Plus) to prezent, z którego ucieszy się każda kobieta. Dzięki niemu, obdarowana pani nauczy się obsługi swojej lustrzanki i będzie nią robić tylko piękne zdjęcia. Kurs Fotografii (Plus) to idealny prezent na Dzień Kobiet także z innego powodu – zajęcia prowadzone są w przyjazny dla Pań sposób, dzięki czemu bez trudu opanowują podczas kursu, trudne, techniczne aspekty fotografowania.

Bon podarunkowy na Kurs Fotografii. Prezent na Dzień Kobiet.

Jak zamówić bon prezentowy?

Specjalną edycję bonu podarunkowego na Dzień Kobiet można zamówić telefonicznie (501482211), e-mailem (za pomocą formularza kontaktowego) lub bezpośrednio w naszym e-Sklepie: Bon podarunkowy na Dzień Kobiet.

Tagged with →  
Share →

Poznaj historię Kasi i Wojtka…

Opinie o naszych kursach

Lustrzanka opanowana – jestem górą!

Nie sądziłam, że tak zaawansowaną lustrzankę (Nikon D4) uda mi się opanować na tak krótkim kursie, ale Jarek tak pięknie wszystko tłumaczy, że wszystko staje się proste. Ale dopiero drugiego dnia, bo bez praktycznych ćwiczeń nie zdołałabym tego wszystkiego opanować. Teraz tylko żałuję, że kupiłam tak ciężki aparat…

Bożena z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS
Kolorowe wydruki są naprawdę kolorowe!

Zarządzanie kolorem może ma najmniej wspólnego z Photoshopem, ale to właśnie ta część spodobała mi się najbardziej. Wiele radości towarzyszy każdemu wydrukowi, który wychodzi z mojego Epsona. Są piękne:-) Jeszcze raz dziękuję Robercie za lajtowe wyjaśnienie skomplikowanych tematów.

Piotr z Warszawy
– uczestnik Kursu Photoshop PLUS

Czytaj więcej rekomendacji »