Skorzystaj z naszej propozycji na wyjątkowy prezent na Dzień Matki! Podaruj swojej mamie bon podarunkowy na Kurs Fotografii (Plus). Z okazji jej święta, przygotowaliśmy specjalną edycję bonów podarunkowych.

Kurs Fotografii na Dzień Matki

Bon na Kurs Fotografii (Plus) to prezent, z którego ucieszy się każda mama – dzięki niemu, nauczy się obsługiwać swój aparat i zacznie nim robić piękne zdjęcia. Taki kurs to idealny prezent dla matek, ponieważ nasze zajęcia prowadzone są w bardzo przyjazny dla kobiet sposób. Każda mama, bez trudu więc opanuje podczas kursu wszystkie aspekty fotografowania.

bon-dla-mam-warsztaty-fotograficzne-sklep

Jak zamówić bon na kurs fotografii?

Specjalną edycję bonu podarunkowego na Dzień Matki można zamówić telefonicznie (501482211), e-mailem (kontakt) lub bezpośrednio w naszym e-Sklepie: bon podarunkowy dla mam.

Tagged with →  
Share →

Poznaj historię Kasi i Wojtka…

Opinie o naszych kursach

Lustrzanka opanowana – jestem górą!

Nie sądziłam, że tak zaawansowaną lustrzankę (Nikon D4) uda mi się opanować na tak krótkim kursie, ale Jarek tak pięknie wszystko tłumaczy, że wszystko staje się proste. Ale dopiero drugiego dnia, bo bez praktycznych ćwiczeń nie zdołałabym tego wszystkiego opanować. Teraz tylko żałuję, że kupiłam tak ciężki aparat…

Bożena z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS
Kolorowe wydruki są naprawdę kolorowe!

Zarządzanie kolorem może ma najmniej wspólnego z Photoshopem, ale to właśnie ta część spodobała mi się najbardziej. Wiele radości towarzyszy każdemu wydrukowi, który wychodzi z mojego Epsona. Są piękne:-) Jeszcze raz dziękuję Robercie za lajtowe wyjaśnienie skomplikowanych tematów.

Piotr z Warszawy
– uczestnik Kursu Photoshop PLUS

Czytaj więcej rekomendacji »