Warsztaty fotograficzne to jedna z bardziej skutecznych form integracji, z której korzysta coraz więcej klientów biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą warsztatów i szkoleń, którą przygotowaliśmy dla firm i korporacji na 2014 rok.

W naszej ofercie skierowanej do firm, przygotowaliśmy szeroką gamę profesjonalnych szkoleń fotograficznych, a także integracyjne warsztaty fotograficzne oraz usługi konsultingowe i doradcze. Jako lider branży, zapewniamy pełen profesjonalizm oraz elastyczność, dzięki której nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wyrafinowane potrzeby.

Szkolenia dla pracownikow firm i korporacji. Warsztaty Fotograficzne.

Do tej pory zrealizowaliśmy dziesiątki szkoleń i eventów dla firm z całej Polski, a wśród naszych klientów, którzy docenili najwyższy poziom zajęć, są m.in.: HBO, HP, ING Bank Śląski, Invado, Meden, NextiraOne, PKO BP, Steinpol, czy Volvo (zobacz pełną listę na stronie: nasi Klienci i Partnerzy).

Integracyjne warsztaty fotograficzne dla firm

Warsztaty fotograficzne to idealne narzędzie do integracji pracowników, którzy otrzymują podczas nich dodatkowo dużą dawkę wiedzy, przydającą się na co dzień. Podczas takich plenerów powstają też zazwyczaj zdjęcia, które firma może wykorzystać do swojej promocji. Może właśnie dlatego, na integracyjne warsztaty fotograficzne decyduje się coraz więcej klientów korporacyjnych.

Podczas realizacji warsztatów integracyjnych współpracujemy zarówno z klientem biznesowym, jak też z firmami evetowymi.

Szkolenia fotograficzne dla pracowników

W naszej ofercie B2B znajduje się szeroka gama profesjonalnych szkoleń fotograficznych, na których pracownicy Państwa firmy zdobędą praktyczne umiejętności, zwiększające nie tylko jakość pracy, ale także jej efektywność. Oferujemy szkolenia z zakresu: fotografowania produktów, cyfrowej obróbki zdjęć, katalogowania i archiwizacji. Realizujemy też indywidualnie zamawiane kursy, dostosowane do potrzeb pracowników.

Oferujemy też usługi doradcze, które pozwolą zoptymalizować zakupy oraz zmniejszyć koszty w firmie czy korporacji.

Pełna oferta szkoleniowa znajduje się na stronie: oferta dla firm. Więcej informacji na temat warsztatów dla firm można także uzyskać pod telefonem: +48 501 48 22 11.

Share →

Poznaj historię Kasi i Wojtka…

Opinie o naszych kursach

Lustrzanka opanowana – jestem górą!

Nie sądziłam, że tak zaawansowaną lustrzankę (Nikon D4) uda mi się opanować na tak krótkim kursie, ale Jarek tak pięknie wszystko tłumaczy, że wszystko staje się proste. Ale dopiero drugiego dnia, bo bez praktycznych ćwiczeń nie zdołałabym tego wszystkiego opanować. Teraz tylko żałuję, że kupiłam tak ciężki aparat…

Bożena z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS
Kolorowe wydruki są naprawdę kolorowe!

Zarządzanie kolorem może ma najmniej wspólnego z Photoshopem, ale to właśnie ta część spodobała mi się najbardziej. Wiele radości towarzyszy każdemu wydrukowi, który wychodzi z mojego Epsona. Są piękne:-) Jeszcze raz dziękuję Robercie za lajtowe wyjaśnienie skomplikowanych tematów.

Piotr z Warszawy
– uczestnik Kursu Photoshop PLUS

Czytaj więcej rekomendacji »