Lato to idealna pora na fotografowanie. Urlopy, ciepłe dni oraz długie wieczory sprzyjają osobom, które lubią robić zdjęcia. Wakacje, to także doskonały czas na naukę fotografii. 

Dla osób, które zaczynają swoją przygodę z fotografią, serwis WarsztatyFotograficzne.pl przygotował specjalną ofertę – wakacyjne kursy fotografii KFC PLUS.

Intensywny kurs fotografii dla początkujących

Wakacyjne kursy fotografii KFC PLUS. Warsztaty Fotograficzne.

KFC PLUS to pakiet kursów (KFC I + KFC II), dzięki któremu nauczysz się robić zdjęcia w krótkim czasie i oszczędzisz pieniądze. W jeden weekend nauczysz się obsługiwać swój aparat oraz poznasz zasady fotografii. Dowiesz się, jak unikać często popełnianych przez początkujących błędów. Nauczysz się robić dobre zdjęcia, którymi pochwalisz się znajomym po powrocie z urlopu.

Więcej szczegółów: pakiet kursów KFC PLUS.

Wakacyjne kursy fotografii KFC PLUS organizowane są w Gdańsku, Rybniku, Szczecinie i we Wrocławiu. Kupując kursy fotografii w pakiecie KFC PLUS oszczędzasz 50 zł!

Tagged with →  
Share →

Poznaj historię Kasi i Wojtka…

Opinie o naszych kursach

Lustrzanka opanowana – jestem górą!

Nie sądziłam, że tak zaawansowaną lustrzankę (Nikon D4) uda mi się opanować na tak krótkim kursie, ale Jarek tak pięknie wszystko tłumaczy, że wszystko staje się proste. Ale dopiero drugiego dnia, bo bez praktycznych ćwiczeń nie zdołałabym tego wszystkiego opanować. Teraz tylko żałuję, że kupiłam tak ciężki aparat…

Bożena z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS
Kolorowe wydruki są naprawdę kolorowe!

Zarządzanie kolorem może ma najmniej wspólnego z Photoshopem, ale to właśnie ta część spodobała mi się najbardziej. Wiele radości towarzyszy każdemu wydrukowi, który wychodzi z mojego Epsona. Są piękne:-) Jeszcze raz dziękuję Robercie za lajtowe wyjaśnienie skomplikowanych tematów.

Piotr z Warszawy
– uczestnik Kursu Photoshop PLUS

Czytaj więcej rekomendacji »