Wakacje to idealny czas na naukę fotografowania. Długie dni i ciepłe wieczory sprzyjają robieniu zdjęć, dlatego też serwis WarsztatyFotograficzne.pl przygotował specjalną ofertę – Wakacyjne Kursy Fotografii.

Intensywny kurs fotografii cyfrowej od A do Z

Wakacyjny Kurs Fotografii (Plus) to rozszerzona wersja warsztatów, podczas których szybko nauczysz się robić zdjęcia. Wydłużona część praktyczna pozwoli Ci skutecznie opanować obsługę swojego aparatu, włącznie z trybem manualnym!

Na kursie poznasz też zasady fotografii, dzięki którym Twoje zdjęcia z wakacji będą jeszcze piękniejsze. Kursy fotograficzne będą się odbywały w Gdyni, Gliwicach, Legnicy, Rybniku, Szczecinie, Warszawie i we Wrocławiu.

Wakacyjny Kurs Fotografii. Warsztaty Fotograficzne.

Terminy kursów oraz lokalizacje znajdziesz w zakładce najbliższe kursy.

Share →

Poznaj historię Kasi i Wojtka…

Opinie o naszych kursach

Lustrzanka opanowana – jestem górą!

Nie sądziłam, że tak zaawansowaną lustrzankę (Nikon D4) uda mi się opanować na tak krótkim kursie, ale Jarek tak pięknie wszystko tłumaczy, że wszystko staje się proste. Ale dopiero drugiego dnia, bo bez praktycznych ćwiczeń nie zdołałabym tego wszystkiego opanować. Teraz tylko żałuję, że kupiłam tak ciężki aparat…

Bożena z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS
Kolorowe wydruki są naprawdę kolorowe!

Zarządzanie kolorem może ma najmniej wspólnego z Photoshopem, ale to właśnie ta część spodobała mi się najbardziej. Wiele radości towarzyszy każdemu wydrukowi, który wychodzi z mojego Epsona. Są piękne:-) Jeszcze raz dziękuję Robercie za lajtowe wyjaśnienie skomplikowanych tematów.

Piotr z Warszawy
– uczestnik Kursu Photoshop PLUS

Czytaj więcej rekomendacji »