Rozpocznij swoją przygodę z fotografią w wakacje! Przyjdź w lipcu lub sierpniu na Kurs Fotografii (Plus) i naucz się fotografii od A do Z – zaskocz znajomych, pokazując im piękne zdjęcia z urlopu.  Lato to idealna pora na naukę fotografii. Dla osób, które podczas wakacji chcą w krótkim czasie nauczyć się robić dobre zdjęcia, przygotowaliśmy ofertę wakacyjnych kursów fotograficznych.

Wakacje z fotografią – oferta kursów dla początkujących

Wakacje z fotografią – kursy fotografii w całej Polsce. Warsztaty Fotograficzne. Wakacyjne kursy fotograficzne to kursy dla początkujących amatorów, podczas których już w jeden weekend nauczysz się obsługiwać swój aparat oraz poznasz zasady fotografii od A do Z. Dowiesz się, jak unikać często popełnianych przez początkujących błędów. Nauczysz się robić dobre zdjęcia, którymi pochwalisz się znajomym po powrocie z urlopu! Wakacyjne kursy fotografii organizowane są w  GliwicachRybniku i we Wrocławiu. Terminy wakacyjnych kursów znajdują się na stronie: terminy kursów.
Tagged with →  
Share →

Poznaj historię Kasi i Wojtka…

Opinie o naszych kursach

Lustrzanka opanowana – jestem górą!

Nie sądziłam, że tak zaawansowaną lustrzankę (Nikon D4) uda mi się opanować na tak krótkim kursie, ale Jarek tak pięknie wszystko tłumaczy, że wszystko staje się proste. Ale dopiero drugiego dnia, bo bez praktycznych ćwiczeń nie zdołałabym tego wszystkiego opanować. Teraz tylko żałuję, że kupiłam tak ciężki aparat…

Bożena z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS
Kolorowe wydruki są naprawdę kolorowe!

Zarządzanie kolorem może ma najmniej wspólnego z Photoshopem, ale to właśnie ta część spodobała mi się najbardziej. Wiele radości towarzyszy każdemu wydrukowi, który wychodzi z mojego Epsona. Są piękne:-) Jeszcze raz dziękuję Robercie za lajtowe wyjaśnienie skomplikowanych tematów.

Piotr z Warszawy
– uczestnik Kursu Photoshop PLUS

Czytaj więcej rekomendacji »