Walentynki to idealny moment na naukę fotografii. Dlaczego? Bo wraz z ukochaną osobą możecie przyjść na kurs fotografii płacąc tylko za jedną!

Kupując bon walentynkowy na prezent dla ukochanego otrzymujesz gratis miejsce na kursie dla siebie!

Jak to działa?

Kupujesz online bon walentynkowy na wybrany kurs (w Katowicach lub we Wrocławiu), który wręczasz w prezencie ukochanej osobie 14 lutego. Następnie oboje (Ty za darmo!) przychodzicie na Walentynkowy Kurs Fotografii w wybranym mieście. Kursy odbędą się w Katowicach i we Wrocławiu w dniach 16–17 lutego 2013 r. Z nami to proste!

Walentynkowy Kurs Fotografii. WarsztatyFotograficzne.pl

Jak zamówić bon walentynkowy?

Bon walentynkowy zamówisz online klikając przycisk przy wybranym kursie.

Walentynkowy Kurs Fotografii w Katowicach!

Walentynkowy Kurs Fotografii we Wrocławiu!

Share →

Poznaj historię Kasi i Wojtka…

Opinie o naszych kursach

Lustrzanka opanowana – jestem górą!

Nie sądziłam, że tak zaawansowaną lustrzankę (Nikon D4) uda mi się opanować na tak krótkim kursie, ale Jarek tak pięknie wszystko tłumaczy, że wszystko staje się proste. Ale dopiero drugiego dnia, bo bez praktycznych ćwiczeń nie zdołałabym tego wszystkiego opanować. Teraz tylko żałuję, że kupiłam tak ciężki aparat…

Bożena z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS
Kolorowe wydruki są naprawdę kolorowe!

Zarządzanie kolorem może ma najmniej wspólnego z Photoshopem, ale to właśnie ta część spodobała mi się najbardziej. Wiele radości towarzyszy każdemu wydrukowi, który wychodzi z mojego Epsona. Są piękne:-) Jeszcze raz dziękuję Robercie za lajtowe wyjaśnienie skomplikowanych tematów.

Piotr z Warszawy
– uczestnik Kursu Photoshop PLUS

Czytaj więcej rekomendacji »