Opinie o kursach

Lustrzanka opanowana – jestem górą!

Nie sądziłam, że tak zaawansowaną lustrzankę (Nikon D4) uda mi się opanować na tak krótkim kursie, ale Jarek tak pięknie wszystko tłumaczy, że wszystko staje się proste. Ale dopiero drugiego dnia, bo bez praktycznych ćwiczeń nie zdołałabym tego wszystkiego opanować. Teraz tylko żałuję, że kupiłam tak ciężki aparat…

Bożena z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS

Kolorowe wydruki są naprawdę kolorowe!

Zarządzanie kolorem może ma najmniej wspólnego z Photoshopem, ale to właśnie ta część spodobała mi się najbardziej. Wiele radości towarzyszy każdemu wydrukowi, który wychodzi z mojego Epsona. Są piękne:-) Jeszcze raz dziękuję Robercie za lajtowe wyjaśnienie skomplikowanych tematów.

Piotr z Warszawy
– uczestnik Kursu Photoshop PLUS

Zdjęcia w ruchu to bułka z masłem!

Po Waszym kursie odpaliłem bloga, na którym zamieszczam zdjęcia psów z mojej hodowli. Wcześniej zrobienie ostrej fotografii psa w ruchu graniczyło z cudem... a teraz, to bułka z masłem!

Seweryn z Warszawy
– uczestnik Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS

W końcu wiem, co robię

Bardzo, bardzo dziękuję za ogrom wiedzy, dzięki której w końcu wiem co robię. Szkoda tylko, że tak rzadko u nas bywacie... Może zrobicie kursy on-line?

Edyta z Katowic
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS

Ruchome pejzaże

Krajobrazy fotografowane na długich czasach stały się moją pasją! Dzięki za te proste wskazówki, które pozwoliły mi odkryć na nowo fotografię:)))

Tadek ze Szczecina
– uczestnik Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS

Piękne albumy rodzinne

Wciąż nie wierzę, że nauczyłam się robić zdjęcia w jeden tydzień. Moje dziecko w końcu jest ostre na zdjęciach(!) a tworzenie animowanych albumów z wakacji moją nową pasją. Dziękuję Wam kochani:-)

Aneta z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS

Pan Robert tłumaczy po mistrzowsku:)

Maski, warstwy, maski, warstwy i mogłabym tak w kółko... Tyle frajdy sprawia mi obróbka zdjęć:) Dziękuję Panu Robertowi, który sprawił, że czarna magia (jaką był dla mnie Photoshopa) zamieniła się w cudowne narzędzie. To na prawdę mistrzowski kurs Photoshopa!

Anka z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Photoshop PLUS

To naprawdę jest proste!

Nie do końca wierzyłam w Wasz slogan, jak się zapisywałam na kurs. Ale teraz widzę, że to naprawdę jest proste! Dziękuję Wam za cudowne chwile i zrozumienie fotografi:)))

Marlena z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS

Odkrywam nową stronę fotografii:)

Przekazana wiedza w sposób łatwy, prosty i przyjemny pozwoli mojej wyobraźni teraz poszaleć przed ekranem komputera:) Wielkie dzięki. Naprawdę udane warsztaty!

Marta z Opola
– uczestniczka kursu Photoshopa KPS I

Dziękuję za warstwy, maski i akcje…

Jeszcze raz bardzo dziękuję za rzetelne i dobrze przygotowane zajęcia. Niewątpliwie spełniły one moje oczekiwania (bardzo się cieszę, ze pokazał nam Pan akcje oraz warstwy, które ułatwiają mi teraz życie – a o to mi właśnie chodziło).

Dominika z Wrocławia
– uczestniczka kursu Photoshopa KPS II

Najlepszy sposób na naukę Photoshopa

Bardzo dziękuję za warsztaty, jestem bardzo zadowolona. Podobała mi się forma ich prowadzenia, tzn. omawianie ćwiczeń na zajęciach i zadania do domu, a potem omawianie zaistniałych problemów. Myślę, że to najlepszy sposób na naukę Photoshopa.

Agnieszka z Kątów Wrocławskich
Agnieszka, uczestniczka kursu Photoshopa KPS I

Spóźnione, ale szczere podziękowania za kurs foto

Prze­glą­da­łam dzi­siaj album z waka­cji i nawet nie zda­je­cie sobie sprawy, jak bar­dzo zdję­cia z tego roku róż­nią się od tych co zro­bi­łam w zeszłym roku na Made­rze (nie mogę się na nie napa­trzyć!). Dzię­kuję Wam za ten kurs :))) Teraz tylko przy­dałby się kurs przy­go­to­wa­nia zdjęć do labu…

Matylda z Gli­wic
Matylda, uczest­niczka kursu KFC II

Było bosko! Zapraszam na wystawę:-)

Ta wasza spi­rala (potoczne okre­śle­nie rodzaju kom­po­zy­cji – przyp. redak­cji) jest boska! W końcu robię zdję­cia kla­tek scho­do­wych, o któ­rych zawsze marzy­łam;-). Nie­długo będę miała nawet indy­wi­du­alną wystawę archi­tek­tury!!!

Bar­bara z Wro­cławia
– Bar­bara, uczest­niczka kursu KFC II

Teraz wiem, że fotografia to światło…

Naresz­cie mojej dziew­czy­nie podo­bają się zdję­cia, które jej robię. Teraz widzę, jak wiele zależy od świa­tła. Cze­kam teraz na jakiś „głęb­szy” kurs o oświe­tle­niu…

Robert z Wro­cławia
– uczest­nik kursu KFC PLUS

Proste triki, a tyle dają radości!

Dzięki za świetny kurs! W końcu rozu­miem foto­gra­fię:) Naj­bar­dziej przy­dała mi się pułapka ostro­ści, dzięki któ­rej w końcu mogę uchwy­cić mojego Dolara (imię psa – przyp. redak­cji).

Kasia z Kato­wic
– uczest­niczka kursu KFC II

Znów polubiłam fotografię

Moje dziecko zawsze było (i wciąż jest!) piękne, ale teraz jest w końcu ostre na zdję­ciach! Dzię­kuję za fan­ta­styczne zaję­cia foto­gra­ficzne.

Bożenka z Legnicy
– uczest­niczka kursu KFC I

Dzięki Wam okiełznałem swój aparat

Dzięki za dwa nie­sa­mo­wite dni i za warsz­taty, dzięki któ­rym moja lustrzanka jest mi w końcu posłuszna!

Rysiek z Ryb­nika
– uczest­nik kursu KFC I

W końcu zrozumiałam, że to nie aparat robi zdjęcia!

Chcia­łam zamie­nić mój kom­pakt na lustrzankę, ale po kur­sie potra­fię swoim apa­ra­ci­kiem zro­bić zdję­cia, któ­rych zazdrosz­czą mi kole­żanki ;-)

Ania z Gli­wic
– uczest­niczka kursu KFC I

A myślałem, że wiem już dużo…

Dzię­kuję za dużą (bar­dzo dużą!) dawkę wie­dzy. Teraz już mam wszystko poukła­dane w gło­wie i łatwiej mi się robi dobre zdję­cia.

Pio­trek z Wro­cławia
– uczest­nik kursu KFC I

Robicie fajną robotę:)

Jesz­cze raz dzię­kuję za warsz­taty, z któ­rych jestem bar­dzo zado­wo­lona. Podo­bała mi się forma ich pro­wa­dze­nia. Cze­kam na kolejne kursy!

Bry­gida ze Szcze­cina
– uczest­niczka kursu KFC I

To takie proste!

Nie­sa­mo­wite jak szybko można zapo­mnieć o zie­lo­nym try­bie! Jesz­cze nie wie­rzę, że korzy­stam już tylko z try­bów manu­al­nych:)

Monika z Wrocławia
– uczest­niczka kursu KFC I
Share →
Znajdź termin kursu
Przejdź do terminarza, aby szybko znaleźć wybrany kurs w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu. Znajdź kurs →
Wybierz kurs dla siebie
Skorzystaj z przewodnika, aby wybrać najlepsze dla siebie zajęcia i optymalną ścieżkę nauki. Wybierz kurs →
Podaruj kurs w prezencie
Zamów bon podarunkowy, aby sprawić rodzinie lub przyjaciołom niebanalny prezent. Podaruj kurs →