Kursy dopasowane do Twoich potrzeb

WarsztatyFotograficzne.pl to najlepsze dla Was miejsce do nauki fotografii

Istniejemy od 2006 roku. Organizujemy kursy i plenery dla amatorów, warsztaty dla fotografów oraz szkolenia i eventy dla firm.

Jako jedni z pierwszych w Polsce uruchomiliśmy Kursy Fotografii Cyfrowej (KFC), które od samego początku zyskały miano najchętniej wybieranych kursów. Do dziś wyszkoliliśmy na nich tysiące osób – zarówno amatorów, jak i zawodowych fotografów.

Zrealizowaliśmy także dziesiątki szkoleń i eventów dla firm z całej Polski. Wśród klientów, którzy docenili najwyższy poziom naszych zajęć, są m.in.: HBO, HP, ING Bank Śląski, Invado, Meden, NextiraOne, PKO BP, Steinpol, czy też VOLVO.

Przyjaźnie prowadzone kursy

Z nami zrozumiesz fotografię

Na zajęciach korzystamy z autorskich programów, dzięki którym nasi Klienci skutecznie uczą się fotografii oraz opanowują warsztat cyfrowy. Profesjonalna kadra naszych wykładowców dzieli się wiedzą w przystępny sposób, za każdym razem dobierając poziom nauczania do danej grupy uczestników szkolenia.

Nasz cel: Dzielić się wiedzą na przyjaźnie prowadzonych kursach, a nie chwalić się nią na nudnych wykładach.

Poznaj nasze kursy i szkolenia: Nasza oferta.

Profesjonalna kadra wykładowców

Fotografii uczysz się od zawodowców

Nasza firma jest zarejestrowaną instytucją szkoleniową. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowaną kadrę. Wszyscy nasi wykładowcy mają dyplom z fotografii, potwierdzający zdobyte wykształcenie i uprawniający do jej nauczania. Każdy szkoleniowiec jest też aktywnym zawodowo fotografem, dzięki czemu przekazywana Wam wiedza jest bardzo praktyczna i zawsze aktualna.

Nie każdy fotograf potrafi przekazać swoją wiedzę. My zatrudniamy tylko takich, którzy to potrafią!

Skorzystaj z naszego doświadczenia!
Warsztaty Fotograficzne Wrocław
Share →

Poznaj historię Kasi i Wojtka…

Opinie o naszych kursach

Lustrzanka opanowana – jestem górą!

Nie sądziłam, że tak zaawansowaną lustrzankę (Nikon D4) uda mi się opanować na tak krótkim kursie, ale Jarek tak pięknie wszystko tłumaczy, że wszystko staje się proste. Ale dopiero drugiego dnia, bo bez praktycznych ćwiczeń nie zdołałabym tego wszystkiego opanować. Teraz tylko żałuję, że kupiłam tak ciężki aparat…

Bożena z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS
Kolorowe wydruki są naprawdę kolorowe!

Zarządzanie kolorem może ma najmniej wspólnego z Photoshopem, ale to właśnie ta część spodobała mi się najbardziej. Wiele radości towarzyszy każdemu wydrukowi, który wychodzi z mojego Epsona. Są piękne:-) Jeszcze raz dziękuję Robercie za lajtowe wyjaśnienie skomplikowanych tematów.

Piotr z Warszawy
– uczestnik Kursu Photoshop PLUS

Czytaj więcej rekomendacji »