Kursy dopasowane do Twoich potrzeb

WarsztatyFotograficzne.pl to najlepsze dla Was miejsce do nauki fotografii

Istniejemy od 2006 roku. Organizujemy kursy i plenery dla amatorów, warsztaty dla fotografów oraz szkolenia i eventy dla firm.

Jako jedni z pierwszych w Polsce uruchomiliśmy Kursy Fotografii Cyfrowej (KFC), które od samego początku zyskały miano najchętniej wybieranych kursów. Do dziś wyszkoliliśmy na nich tysiące osób – zarówno amatorów, jak i zawodowych fotografów.

Zrealizowaliśmy także dziesiątki szkoleń i eventów dla firm z całej Polski. Wśród klientów, którzy docenili najwyższy poziom naszych zajęć, są m.in.: HBO, HP, ING Bank Śląski, Invado, Meden, NextiraOne, PKO BP, Steinpol, czy też VOLVO.

Przyjaźnie prowadzone kursy

Z nami zrozumiesz fotografię

Na zajęciach korzystamy z autorskich programów, dzięki którym nasi Klienci skutecznie uczą się fotografii oraz opanowują warsztat cyfrowy. Profesjonalna kadra naszych wykładowców dzieli się wiedzą w przystępny sposób, za każdym razem dobierając poziom nauczania do danej grupy uczestników szkolenia.

Nasz cel: Dzielić się wiedzą na przyjaźnie prowadzonych kursach, a nie chwalić się nią na nudnych wykładach.

Poznaj nasze kursy i szkolenia: Nasza oferta.

Profesjonalna kadra wykładowców

Fotografii uczysz się od zawodowców

Nasza firma jest zarejestrowaną instytucją szkoleniową. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowaną kadrę. Wszyscy nasi wykładowcy mają dyplom z fotografii, potwierdzający zdobyte wykształcenie i uprawniający do jej nauczania. Każdy szkoleniowiec jest też aktywnym zawodowo fotografem, dzięki czemu przekazywana Wam wiedza jest bardzo praktyczna i zawsze aktualna.

Nie każdy fotograf potrafi przekazać swoją wiedzę. My zatrudniamy tylko takich, którzy to potrafią!

Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Warsztaty Fotograficzne Wrocław

Share →