WarsztatyFotograficzne.pl mają już 6 lat! Z tej okazji, odświeżamy wygląd naszej witryny i dodajemy do strony funkcjonalne narzędzia. Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna przypadnie Wam do gustu, a lepsza funkcjonalność serwisu ułatwi wyszukiwanie kursów i rezerwację miejsc.

Uruchomienie nowej witryny planowane jest na 1 września 2012 r. Wraz z nią powstaną też profile na portalach społecznościowych, dzięki którym będziecie mogli na bieżąco śledzić nasze kursy, warsztaty i plenery.

Jednym z nowych elementów będzie oś czasu z mapą kursów, na której w prosty sposób będzie można znaleźć dowolny kurs w odpowiadającym Wam terminie. Każdy wpis będzie bowiem prezentowany na osi czasu i na mapie.

Kursy fotograficzne na osi czasu. Mapa kursów WarsztatyFotograficzne.pl

Pomóż nam zoptymalizować serwis

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące naszej strony, to prześlij je do nas e-mailem na adres: biuro@warsztatyfotograficzne.pl. Postaramy się uwzględnić wszystkie uwagi i zamieścić w serwisie najciekawsze propozycje.

Share →

Poznaj historię Kasi i Wojtka…

Opinie o naszych kursach

Lustrzanka opanowana – jestem górą!

Nie sądziłam, że tak zaawansowaną lustrzankę (Nikon D4) uda mi się opanować na tak krótkim kursie, ale Jarek tak pięknie wszystko tłumaczy, że wszystko staje się proste. Ale dopiero drugiego dnia, bo bez praktycznych ćwiczeń nie zdołałabym tego wszystkiego opanować. Teraz tylko żałuję, że kupiłam tak ciężki aparat…

Bożena z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS
Kolorowe wydruki są naprawdę kolorowe!

Zarządzanie kolorem może ma najmniej wspólnego z Photoshopem, ale to właśnie ta część spodobała mi się najbardziej. Wiele radości towarzyszy każdemu wydrukowi, który wychodzi z mojego Epsona. Są piękne:-) Jeszcze raz dziękuję Robercie za lajtowe wyjaśnienie skomplikowanych tematów.

Piotr z Warszawy
– uczestnik Kursu Photoshop PLUS

Czytaj więcej rekomendacji »