Nasza oferta

Przyjazne kursy i szkolenia na najwyższym poziomie

Warsztaty Fotograficzne oferują kursy dla amatorów, warsztaty dla zawodowych fotografów oraz szkolenia dla firm i instytucji. Organizujemy zajęcia stacjonarne (indywidualne i grupowe), plenerowe oraz wyjazdowe (u klienta), na których profesjonalna kadra w przyjazny sposób wprowadza uczestników kursów i szkoleń w świat fotografii…

 

Nauka fotografowania dla amatorów

Prosta droga do lepszych zdjęć

Jesteś amatorem, który chce nauczyć się fotografii? Skorzystaj z naszego Kursu Fotografii (Plus), na którym nauczysz się obsługiwać swój aparat, dowiesz się jak robić zdjęcia w każdych warunkach oraz poznasz podstawy fotografii od A do Z. Bardziej zaawansowanych fotoamatorów zapraszamy na Kurs Photoshop (Plus) oraz Kurs Fotografii Studyjnej (Plus), na których poszerzycie swoje umiejętności cyfrowej obróbki fotografii oraz pracy z oświetleniem.

Sprawdź ofertę dla amatorów w: Przewodniku po kursach.

 

Integracja i szkolenie pracowników

Profesjonalna obsługa firm i instytucji

W naszej ofercie B2B znajduje się szeroka gama profesjonalnych szkoleń fotograficznych, warsztaty integracyjne, usługi doradcze oraz bony podarunkowe. Na naszych szkoleniach pracownicy Państwa firmy zdobędą praktyczne umiejętności, które zwiększą nie tylko jakość pracy, ale także jej efektywność. Warsztaty fotograficzne to także jedna z najbardziej skutecznych form integracji pracowników, na którą decyduje się coraz więcej klientów korporacyjnych. Usługi doradcze pozwolą natomiast zoptymalizować zakupy oraz zmniejszyć koszty w Państwa firmie.

 

Warsztaty dla fotografów

Doskonalenie warsztatu pracy

Jesteś zawodowym fotografem, któremu zależy na doskonaleniu swojego warsztatu pracy? Skorzystaj z naszych warsztatów, na których zwiększysz efektywność cyfrowej edycji fotografii, opanujesz zasady zarządzania kolorem, doprowadzisz do perfekcji drukowanie zdjęć, tworzenie fotokastów, czy też usprawnisz katalogowanie własnego archiwum. Fotografów, którzy dopiero zaczynają swoją karierę zawodową zapraszamy na szkolenie z obsługi lamp błyskowych (studyjnych i reporterskich) oraz warsztaty fotografii studyjnej.

 

Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Lepszej oferty prawdopodobnie nie znajdziesz

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która zaoferowała szkolenia z fotografii cyfrowej. Od 2006 roku przeszkoliliśmy tysiące osób (fotoamatorów i fotografów) oraz zrealizowaliśmy kilkadziesiąt szkoleń i eventów dla firm, m.in. dla HBO, HP, ING Bank Śląski, Invado, Meden, NextiraOne, PKO BP, Steinpol, czy VOLVO. Mamy prawdopodobnie największe doświadczenie na rynku z zakresu szkoleń fotograficznych i elastyczną ofertę, którą dostosujemy do Twoich potrzeb.

Nasi klienci

Invalid Displayed Gallery

Zobacz, kto jeszcze korzystał z naszych usług: nasi Klienci i Partnerzy.

Share →
Znajdź termin kursu
Przejdź do terminarza, aby szybko znaleźć wybrany kurs w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu. Znajdź kurs →
Wybierz kurs dla siebie
Skorzystaj z przewodnika, aby wybrać najlepsze dla siebie zajęcia i optymalną ścieżkę nauki. Wybierz kurs →
Podaruj kurs w prezencie
Zamów bon podarunkowy, aby sprawić rodzinie lub przyjaciołom niebanalny prezent. Podaruj kurs →