Nasz zespół

Poznaj kadrę naszych wykładowców

Na naszych warsztatach zajęcia prowadzą zawodowi fotografowie, którzy mają też wysokie kwalifikacje z zakresu nauczania fotografii. Dzięki temu na naszych kursach zdobędziesz praktyczną wiedzę, podaną w bardzo przystępny sposób. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o tym, czego uczą i czym zajmują się na co dzień w swojej fotograficznej twórczości.

Jarosław Lasota

Fotograf studyjny, wykładowca

Specjalista, który na naszych warsztatach prowadzi zajęcia z fotografii studyjnej i podstaw fotografii cyfrowej. Dzięki niemu poznasz m.in. tajniki pracy ze studyjnymi lampami błyskowymi oraz dowiesz się jak pracować z modelem. Główny organizator zajęć na Śląsku.

Magdalena Lorek

Fotograf (Gda-Gda Studio), wykładowca

Absolwentka Prywatnego Policealnego Studium Fotograficznego PHO-BOS, Wyższego Studium Fotografii „afa” oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego (Instytut Sztuk Pięknych). Na naszych zajęciach uczy kursantów jak używać cyfraka, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Autorka programu „godzinnych zajęć z aparatem”. Prowadzi studio fotografii rodzinnej Gda-Gda Studio.

Robert Wyłupek

Fotograf, wydawca, publicysta i wykładowca

Specjalista w dziedzinie cyfrowych technik rejestracji obrazu. Dzięki niemu poznasz tajniki obróbki zdjęć w programach graficznych, zapanujesz nad wielotysięcznymi archiwami zdjęć, a także dowiesz się jak wykonać profesjonalne portfolio. Organizator kursów podstaw fotografii i obróbki zdjęć w Photoshopie.

Poznaj historię Kasi i Wojtka…

Opinie o naszych kursach

Lustrzanka opanowana – jestem górą!

Nie sądziłam, że tak zaawansowaną lustrzankę (Nikon D4) uda mi się opanować na tak krótkim kursie, ale Jarek tak pięknie wszystko tłumaczy, że wszystko staje się proste. Ale dopiero drugiego dnia, bo bez praktycznych ćwiczeń nie zdołałabym tego wszystkiego opanować. Teraz tylko żałuję, że kupiłam tak ciężki aparat…

Bożena z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS
Kolorowe wydruki są naprawdę kolorowe!

Zarządzanie kolorem może ma najmniej wspólnego z Photoshopem, ale to właśnie ta część spodobała mi się najbardziej. Wiele radości towarzyszy każdemu wydrukowi, który wychodzi z mojego Epsona. Są piękne:-) Jeszcze raz dziękuję Robercie za lajtowe wyjaśnienie skomplikowanych tematów.

Piotr z Warszawy
– uczestnik Kursu Photoshop PLUS

Czytaj więcej rekomendacji »