Nasz zespół

Poznaj kadrę naszych wykładowców

Na naszych warsztatach zajęcia prowadzą zawodowi fotografowie, którzy mają też wysokie kwalifikacje z zakresu nauczania fotografii. Dzięki temu na naszych kursach zdobędziesz praktyczną wiedzę, podaną w bardzo przystępny sposób. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o tym, czego uczą i czym zajmują się na co dzień w swojej fotograficznej twórczości.

Jarosław Lasota

Fotograf studyjny, wykładowca

Specjalista, który na naszych warsztatach prowadzi zajęcia z fotografii studyjnej i podstaw fotografii cyfrowej. Dzięki niemu poznasz m.in. tajniki pracy ze studyjnymi lampami błyskowymi oraz dowiesz się jak pracować z modelem. Główny organizator zajęć na Śląsku.

Magdalena Lorek

Fotograf (Gda-Gda Studio), wykładowca

Absolwentka Prywatnego Policealnego Studium Fotograficznego PHO-BOS, Wyższego Studium Fotografii „afa” oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego (Instytut Sztuk Pięknych). Na naszych zajęciach uczy kursantów jak używać cyfraka, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Autorka programu „godzinnych zajęć z aparatem”. Prowadzi studio fotografii rodzinnej Gda-Gda Studio.

Robert Wyłupek

Fotograf, wydawca, publicysta i wykładowca

Specjalista w dziedzinie cyfrowych technik rejestracji obrazu. Dzięki niemu poznasz tajniki obróbki zdjęć w programach graficznych, zapanujesz nad wielotysięcznymi archiwami zdjęć, a także dowiesz się jak wykonać profesjonalne portfolio. Organizator kursów podstaw fotografii i obróbki zdjęć w Photoshopie.