Spraw sobie lub bliskim niezapomniany, a przy tym bardzo praktyczny prezent mikołajkowy – zamów bon podarunkowy na jeden z naszych grudniowych kursów!

Grudzień to czas sprawiania sobie i bliskim wyjątkowych prezentów. Na ten świąteczny miesiąc Warsztaty Fotograficzne przygotowały specjalne bony okolicznościowe, które z pewnością ucieszą obdarowanego. Mikołajkowy bon podarunkowy można zamówić w e-sklepie: świąteczny bon podarunkowy. Liczba promocyjnych bonów jest ograniczona.

Mikołajkowe kursy fotograficzne realizowane będą w Gliwicach, Rybniku i we Wrocławiu. Miesięczny terminarz znajduje się na stronie: http://warsztatyfotograficzne.pl/kursy-fotograficzne/. W prezencie można też podarować inne kursy – szczegóły znajdują się na stronie: oryginalny prezent na różne okazje.

Share →

Poznaj historię Kasi i Wojtka…

Opinie o naszych kursach

Lustrzanka opanowana – jestem górą!

Nie sądziłam, że tak zaawansowaną lustrzankę (Nikon D4) uda mi się opanować na tak krótkim kursie, ale Jarek tak pięknie wszystko tłumaczy, że wszystko staje się proste. Ale dopiero drugiego dnia, bo bez praktycznych ćwiczeń nie zdołałabym tego wszystkiego opanować. Teraz tylko żałuję, że kupiłam tak ciężki aparat…

Bożena z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS
Kolorowe wydruki są naprawdę kolorowe!

Zarządzanie kolorem może ma najmniej wspólnego z Photoshopem, ale to właśnie ta część spodobała mi się najbardziej. Wiele radości towarzyszy każdemu wydrukowi, który wychodzi z mojego Epsona. Są piękne:-) Jeszcze raz dziękuję Robercie za lajtowe wyjaśnienie skomplikowanych tematów.

Piotr z Warszawy
– uczestnik Kursu Photoshop PLUS

Czytaj więcej rekomendacji »