Od początku 2014 roku zwiększa się liczba miast, w których organizowany będzie cyklicznie Kurs Photoshop dla fotografujących – autorskie warsztaty Roberta Wyłupka dla średnio zaawansowanych fotoamatorów i zawodowych fotografów.

Autorski program Kursu Photoshopa wyłącznie u nas

Na mocy umowy podpisanej z Robertem Wyłupkiem, autorem programu kursu Photoshop dla fotografujących, te bardzo wysoko oceniane zajęcia z obróbki zdjęć realizowane będą od 2014 roku wyłącznie przez Warsztaty Fotograficzne. Dzięki temu zwiększa się też liczba miast, w których organizowane są warsztaty. Kursy Photoshopa odbywać się będą w Gdańsku, GliwicachKatowicach, Krakowie, LublinieŁodzi, Poznaniu, RybnikuSzczecinieWarszawie i we Wrocławiu.

Kurs Photoshop dla fotografujących

Kurs Photoshop dla fotografujących to zajęcia z obróbki zdjęć przeznaczone dla średnio zaawansowanych fotoamatorów i fotografów. Podczas kursu, jego uczestnicy poznają w krótkim czasie zasady prawidłowej edycji fotografii oraz zaawansowane techniki pracy z warstwami i maskami. Kursanci dowiadują się też, jak zarządzać kolorem, poznają metodologię obróbki zdjęć oraz poznają tajniki pracy profesjonalistów. Warsztaty te realizowane są obecnie pod nazwą: Kurs Photoshop (Plus).

Nowatorski program kursu autorstwa Roberta Wyłupka powoduje, że Kurs Photoshop (Plus) jest prawdopodobnie najkrótszym i najskuteczniejszym szkoleniem z profesjonalnej obróbki zdjęć na rynku. Od 2006 roku wzięło w nim udział kilkaset osób (w tym wielu zawodowych fotografów), które za każdym razem wystawiają prowadzącemu najwyższe noty! Program kursu oraz planowane terminy zajęć znajdują się na stronie: Kurs Photoshop (Plus).

Tagged with →  
Share →

Poznaj historię Kasi i Wojtka…

Opinie o naszych kursach

Lustrzanka opanowana – jestem górą!

Nie sądziłam, że tak zaawansowaną lustrzankę (Nikon D4) uda mi się opanować na tak krótkim kursie, ale Jarek tak pięknie wszystko tłumaczy, że wszystko staje się proste. Ale dopiero drugiego dnia, bo bez praktycznych ćwiczeń nie zdołałabym tego wszystkiego opanować. Teraz tylko żałuję, że kupiłam tak ciężki aparat…

Bożena z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS
Kolorowe wydruki są naprawdę kolorowe!

Zarządzanie kolorem może ma najmniej wspólnego z Photoshopem, ale to właśnie ta część spodobała mi się najbardziej. Wiele radości towarzyszy każdemu wydrukowi, który wychodzi z mojego Epsona. Są piękne:-) Jeszcze raz dziękuję Robercie za lajtowe wyjaśnienie skomplikowanych tematów.

Piotr z Warszawy
– uczestnik Kursu Photoshop PLUS

Czytaj więcej rekomendacji »