Od początku 2014 roku zwiększa się liczba miast, w których organizowany będzie cyklicznie Kurs Photoshop dla fotografujących – autorskie warsztaty Roberta Wyłupka dla średnio zaawansowanych fotoamatorów i zawodowych fotografów.

Autorski program Kursu Photoshopa wyłącznie u nas

Na mocy umowy podpisanej z Robertem Wyłupkiem, autorem programu kursu Photoshop dla fotografujących, te bardzo wysoko oceniane zajęcia z obróbki zdjęć realizowane będą od 2014 roku wyłącznie przez Warsztaty Fotograficzne. Dzięki temu zwiększa się też liczba miast, w których organizowane są warsztaty. Kursy Photoshopa odbywać się będą w Gdańsku, GliwicachKatowicach, Krakowie, LublinieŁodzi, Poznaniu, RybnikuSzczecinieWarszawie i we Wrocławiu.

Kurs Photoshop dla fotografujących

Kurs Photoshop dla fotografujących to zajęcia z obróbki zdjęć przeznaczone dla średnio zaawansowanych fotoamatorów i fotografów. Podczas kursu, jego uczestnicy poznają w krótkim czasie zasady prawidłowej edycji fotografii oraz zaawansowane techniki pracy z warstwami i maskami. Kursanci dowiadują się też, jak zarządzać kolorem, poznają metodologię obróbki zdjęć oraz poznają tajniki pracy profesjonalistów. Warsztaty te realizowane są obecnie pod nazwą: Kurs Photoshop (Plus).

Nowatorski program kursu autorstwa Roberta Wyłupka powoduje, że Kurs Photoshop (Plus) jest prawdopodobnie najkrótszym i najskuteczniejszym szkoleniem z profesjonalnej obróbki zdjęć na rynku. Od 2006 roku wzięło w nim udział kilkaset osób (w tym wielu zawodowych fotografów), które za każdym razem wystawiają prowadzącemu najwyższe noty! Program kursu oraz planowane terminy zajęć znajdują się na stronie: Kurs Photoshop (Plus).

Tagged with →  
Share →