Firma Adobe ogłosiła finalistów konkursu Adobe Design Achievement Awards 2012. Wśród osób wyróżnionych w tegorocznej edycji ADAA znaleźli się twórcy książki „Radość fotografowania”: Leszek Szurkowski, Paweł Duma i Robert Wyłupek (nasz opiekun programowy i wykładowca).

Udział w finale Adobe® Design Achievement Awards to wyróżnienie dla kadry pedagogicznej, których prace łączą wykorzystanie najnowszych technologii oraz sztukę kreatywną. Cieszymy się, że książka autorstwa Leszka Szurkowskiego, którą współtworzył serwis WarsztatyFotograficzne.pl, została wyróżniona w finale ADAA 2012 w kategorii Innovation in Traditional Media in Education.

Adobe Design Achievement Awards 2012 – Robert Wyłupek.

Tagged with →  
Share →

Poznaj historię Kasi i Wojtka…

Opinie o naszych kursach

Lustrzanka opanowana – jestem górą!

Nie sądziłam, że tak zaawansowaną lustrzankę (Nikon D4) uda mi się opanować na tak krótkim kursie, ale Jarek tak pięknie wszystko tłumaczy, że wszystko staje się proste. Ale dopiero drugiego dnia, bo bez praktycznych ćwiczeń nie zdołałabym tego wszystkiego opanować. Teraz tylko żałuję, że kupiłam tak ciężki aparat…

Bożena z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS
Kolorowe wydruki są naprawdę kolorowe!

Zarządzanie kolorem może ma najmniej wspólnego z Photoshopem, ale to właśnie ta część spodobała mi się najbardziej. Wiele radości towarzyszy każdemu wydrukowi, który wychodzi z mojego Epsona. Są piękne:-) Jeszcze raz dziękuję Robercie za lajtowe wyjaśnienie skomplikowanych tematów.

Piotr z Warszawy
– uczestnik Kursu Photoshop PLUS

Czytaj więcej rekomendacji »