Naucz się w krótkim czasie robić udane zdjęcia swoim aparatem na naszych najchętniej wybieranych kursach fotografii cyfrowej. Poznaj możliwości swojego sprzętu oraz zasady, które pozwolą Ci robić zapierające dech w piersi zdjęcia!

Najchętniej wybierane kursy (KFC I – obsługa aparatu oraz KFC II – podstawy fotografii) połączyliśmy w jeden – KFC PLUS. Dzięki niemu będziesz mógł skutecznie nauczyć się robić zdjęcia w krótkim czasie i za mniejsze pieniądze. Możesz z niego skorzystać zamawiając voucher na pakiet KFC PLUS, a następnie rezerwując miejsce (telefonicznie lub mejlowo) na wybranych kursach KFC I i KFC II. Wszystkie terminy zajęć znajdziesz w terminarzu kursów.

Zamów pakiet kursów KFC PLUS dla początkujących

KFC PLUS to pakiet kursów KFC I i KFC II, dzięki którym nauczysz się robić zdjęcia w krótkim czasie i za mniejsze pieniądze. W kilka dni nauczysz się obsługiwać swój aparat oraz poznasz zasady fotografii, dzięki którym będziesz lepsze zdjęcia. Dowiesz się też, jak unikać często popełnianych przez początkujących amatorów błędów.

Pakiet kursów KFC PLUS (KFC I + KFC II) można wykorzystać na Kursy Fotografii Cyfrowej organizowane w Gliwicach, Rybniku, Szczecinie i we Wrocławiu. Kupując kursy w pakiecie KFC PLUS oszczędzasz 50 zł!

Tagged with →  
Share →

Poznaj historię Kasi i Wojtka…

Opinie o naszych kursach

Lustrzanka opanowana – jestem górą!

Nie sądziłam, że tak zaawansowaną lustrzankę (Nikon D4) uda mi się opanować na tak krótkim kursie, ale Jarek tak pięknie wszystko tłumaczy, że wszystko staje się proste. Ale dopiero drugiego dnia, bo bez praktycznych ćwiczeń nie zdołałabym tego wszystkiego opanować. Teraz tylko żałuję, że kupiłam tak ciężki aparat…

Bożena z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS
Kolorowe wydruki są naprawdę kolorowe!

Zarządzanie kolorem może ma najmniej wspólnego z Photoshopem, ale to właśnie ta część spodobała mi się najbardziej. Wiele radości towarzyszy każdemu wydrukowi, który wychodzi z mojego Epsona. Są piękne:-) Jeszcze raz dziękuję Robercie za lajtowe wyjaśnienie skomplikowanych tematów.

Piotr z Warszawy
– uczestnik Kursu Photoshop PLUS

Czytaj więcej rekomendacji »