Naucz się w krótkim czasie robić udane zdjęcia swoim aparatem na naszych najchętniej wybieranych kursach fotografii cyfrowej. Poznaj możliwości swojego sprzętu oraz zasady, które pozwolą Ci robić zapierające dech w piersi zdjęcia!

Najchętniej wybierane kursy (KFC I – obsługa aparatu oraz KFC II – podstawy fotografii) połączyliśmy w jeden – KFC PLUS. Dzięki niemu będziesz mógł skutecznie nauczyć się robić zdjęcia w krótkim czasie i za mniejsze pieniądze. Możesz z niego skorzystać zamawiając voucher na pakiet KFC PLUS, a następnie rezerwując miejsce (telefonicznie lub mejlowo) na wybranych kursach KFC I i KFC II. Wszystkie terminy zajęć znajdziesz w terminarzu kursów.

Zamów pakiet kursów KFC PLUS dla początkujących

KFC PLUS to pakiet kursów KFC I i KFC II, dzięki którym nauczysz się robić zdjęcia w krótkim czasie i za mniejsze pieniądze. W kilka dni nauczysz się obsługiwać swój aparat oraz poznasz zasady fotografii, dzięki którym będziesz lepsze zdjęcia. Dowiesz się też, jak unikać często popełnianych przez początkujących amatorów błędów.

Pakiet kursów KFC PLUS (KFC I + KFC II) można wykorzystać na Kursy Fotografii Cyfrowej organizowane w Gliwicach, Rybniku, Szczecinie i we Wrocławiu. Kupując kursy w pakiecie KFC PLUS oszczędzasz 50 zł!

Tagged with →  
Share →