Dzień zakochanych to najlepszy moment, aby zaskoczyć bliską osobę, wręczając jej wyjątkowy prezent – bon na Kurs Fotografii (Plus).

Kurs fotografii na walentynki

Kurs Fotografii (Plus) to prezent, z którego ucieszy się każdy, kto lubi robić zdjęcia. Taki kurs możesz podarować w formie bonu walentynkowego. Dzięki niemu, obdarowana osoba pozna na kursie możliwości swojego aparatu i nauczy się nim robić wyjątkowe fotografie.

bon-walentynkowy-warsztaty-fotograficzne

Jak zamówić bon walentynkowy?

Walentynkowy bon podarunkowy można zamówić telefonicznie (501482211), e-mailem (za pomocą formularza kontaktowego) lub bezpośrednio w naszym e-Sklepie: oryginalny prezent na różne okazje.

Share →

Poznaj historię Kasi i Wojtka…

Opinie o naszych kursach

Lustrzanka opanowana – jestem górą!

Nie sądziłam, że tak zaawansowaną lustrzankę (Nikon D4) uda mi się opanować na tak krótkim kursie, ale Jarek tak pięknie wszystko tłumaczy, że wszystko staje się proste. Ale dopiero drugiego dnia, bo bez praktycznych ćwiczeń nie zdołałabym tego wszystkiego opanować. Teraz tylko żałuję, że kupiłam tak ciężki aparat…

Bożena z Wrocławia
– uczestniczka Kursu Fotografii Cyfrowej PLUS
Kolorowe wydruki są naprawdę kolorowe!

Zarządzanie kolorem może ma najmniej wspólnego z Photoshopem, ale to właśnie ta część spodobała mi się najbardziej. Wiele radości towarzyszy każdemu wydrukowi, który wychodzi z mojego Epsona. Są piękne:-) Jeszcze raz dziękuję Robercie za lajtowe wyjaśnienie skomplikowanych tematów.

Piotr z Warszawy
– uczestnik Kursu Photoshop PLUS

Czytaj więcej rekomendacji »